Lukáš TESAŘÍK
    (Smutný)

Události

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Chomutov B 12:3
branky: 4. David Bouda, 9. Martin Lazárek, 13. Martin Lazárek, 16. Petr Krob, 17. Martin Lazárek, 27. Vojtěch Göpfert, 27. Jakub Sedliský, 30. Karel Smutný, 34. Sebastian Maxa, 51. Martin Lazárek, 55. Martin Lazárek, 59. Lukáš Tesařík - 46. Marek Macura, 49. František Tadeáš Kubík, 53. František Tadeáš Kubík; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Hartman 14 - Jakub Fiala 47; po třetinách: 5:0, 4:0, 3:3
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Dnes jsme to do Prahy s marodkou přijeli ubojovat a to se povedlo. Super morálka a nakonec jsme si i trochu florbalu s lehkou příměsí betonu zahráli. Neuvěřitelný výkon golmana nám pomohl k solidnímu výsledku s kvalitním soupeřem a vyrovnané třetí třetině. Statistický výkyv velkého počtu praváků v našem týmu vzal za své. Díky soupeři, rozhodčím i fanouškům.
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): První dvě třetiny se nám dařilo dobře střílet a proměňovat šance, ve třetí třetině jsme se trošku vykašlali na bránění a golman soupeře se rozchytal k parádnímu výkonu. I proto poslední třetina skončila remízou, pro nás dobře, že už bylo rozhodnuto. Příští týden to bude úplně jiný zápas, na který se musíme mnohem lépe zkoncentrovat. Děkujeme soupeři na zápas a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 24:6
60:00 Ukončení 3. části
58:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #25 Karel Smutný (12:3)
54:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (11:3)
52:06 GÓL Florbal Chomutov B! 10:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #48 František Tadeáš Kubík, asistoval #55 Marek Selinger (10:3)
52:06 Střela Kubíka přemohla Hartmana a končí ve svatyni domácích
50:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (10:2)
49:12 Zdobinský opět zasahuje! Nohou odkopává balón
48:26 GÓL Florbal Chomutov B! 9:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #48 František Tadeáš Kubík, asistoval #3 Marek Macura (9:2)
46:47 Tesařík odkopává balón
46:23 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #53 Matěj Dvořák.
45:29 GÓL Florbal Chomutov B! 9:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #8 Matyáš Müller (9:1)
44:12 Lazárek přestřeluje bránu
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 23:6
40:00 Ukončení 2. části
33:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #4 Daniel Maxa (9:0)
31:51 Gopfert zkouší michigan ale bohužel neproměňuje
29:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Lukáš Tesařík (8:0)
26:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #25 Karel Smutný (7:0)
26:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #96 Bruno Sandner (6:0)
20:01 Sedliský získává balón z buly pro Wizards
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 12:5
20:00 Ukončení 1. části
16:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:0
15:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:0)
14:12 Hartman si připisuje první zákrok
12:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
09:12 Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
08:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
03:42 Bouda trefuje šťastnou střelou od soupeřovy střídačky.
03:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda bez asistence (1:0)
02:29 Lazárek netrefuje zařízení
01:50 Zdobinský otevírá akci ale bohužel nebyla proměněna
00:01 Úvodní buly pro Wizards
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Dobrý florbalový večer Dámy a Pánové. Dnes se zde v Kunratické hale utkají domácí Wizards proti Chomutovu B. Očekáváme vypjatý zápas.