8:5
    ()

Události

FbC Barracudas Slaný - 1.FBC DDM Děčín IV 8:5
branky: 1. Václav Linhart, 19. Ondřej Richtr, 40. Petr Hartman, 45. Stanislav Prokop, 48. Ondřej Richtr, 51. Tomáš Richtr, 52. Jiří Rafaj, 60. Ondřej Richtr - 6. Vojtěch Legner, 18. Jan Fidler, 50. Marek Sochor, 57. Petr Procházka, 58. Jan Fidler; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 203; zásahy brankářů: Jiří Šimon 25 - Jan Drobný 18; po třetinách: 2:2, 1:0, 5:3
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Nejprve pochvala za krásnou novou halu a hezkou atmosféru. Zápas Bych rozdělil na dvě části. Domácí hráli více na balónku, ale dokázali jsme s nimi držet krok poctivou prací dozadu. Druhá třetina byla klíčová. Dokázali jsme si vytvořit dostatek pozic k tomu, abychom vstřelili několik branek a do třetí třetiny si vytvořit náskok. To se však nestalo a využitá přesilovka domácích na 4:2 nás donutila hru více otevřít a od té doby to byla spíše divočina. Pro nás škoda, že z dobrého zápasu máme 0 bodů. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér): V první řadě chceme poděkovat městu za vystavení této skvělé haly. Další poděkování patří dnešní fantastické podpoře diváků a doufáme, že jsme se se neviděli na posledy. Bylo to opravdu skvělé hrát doma s podporou fanoušků. Co se týká zápasu, tak bylo vidět, že velká pauza byla znát.a doufám že náš výkon půjde už jen nahoru :-) Ještě jednou děkujeme skvělé kulise a těšíme se na příště. Soupeři přeji šťastnou cestu
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
60:00 Ukončení 3. části
59:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr bez asistence (8:5)
58:31 Vyloučen hráč #93 Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
57:15 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #85 Petr Slánský (7:5)
56:59 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
56:59 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Petr Procházka, asistoval #21 Jiří Vlček (7:4)
54:23 Vyloučen hráč #21 Jiří Vlček družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
51:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #24 Petr Hartman (7:3)
50:41 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #24 Petr Hartman (6:3)
P
49:29 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (5:3)
48:55 Vyloučen hráč #85 Hugo Hübner družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
P
47:51 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #24 Petr Hartman (5:2)
46:35 Vyloučen hráč #85 Petr Slánský družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
44:05 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #29 Radek Šťovíček (4:2)
41:18 Vyloučen hráč #19 Antonín Pertlík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
40:00 Ukončení 2. části
39:00 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #24 Petr Hartman z trestného střílení (3:2)
30:16 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:03 Vyloučen hráč #48 Vojtěch Klein družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 7:9
20:00 Ukončení 1. části
18:31 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:2
17:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #92 Jan Bräuer (1:2)
09:41 Vyloučen hráč #29 Marek Sochor družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
05:58 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Vojtěch Legner, asistoval #21 Jiří Vlček (1:1)
03:21 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #21 Tomáš Richtr.
00:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #29 Radek Šťovíček (1:0)
00:00 Zahájení utkání.