• 59 58:52
    9:5
    (Műller)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC DDM Kati Kadaň 9:5
branky: 3. Bruno Sandner, 23. Martin Lazárek, 26. Jakub Sedliský, 30. Martin Lazárek, 38. Daniel Maxa, 42. Tomáš Branžovský, 45. Matyáš Kronovetr, 53. Matyáš Kronovetr, 59. Matyáš Kronovetr - 18. Daniel Jäschke, 46. Jaroslav Michálek, 47. Patrick Lenke, 48. Patrick Lenke, 49. Patrick Lenke; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1 + Petr Krob 4:2; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Jan Hartman 12 - Filip Staněk 23; po třetinách: 1:1, 4:0, 4:4
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Myslím si, že jsme odehráli dobrý zápas. Po dvou třetinách se zdálo být rozhodnuto. My jsme si po druhé třetině něco řekli v kabině a bylo to vidět. Do třetí jsme vstoupili skvěle a taky z toho pramenili branky. Velice vyrovnaný zápas. Děkuji fanouškům a soupeři.
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Do 45. minuty jsme hráli přesně tak, jak chceme, zodpovědně a bez chyb jsme kontrolovali zápas. Zbytečné vyloučení potom nastartovalo hluchou pasáž, kterou tým kvality Kadaně dokázal využít a ze zápasu bylo drama, naštěstí nám 5 minut nepozornosti zápas nezkazilo, po timeoutu jsme se uklidnili a zápas dokázali dovést do vítězného konce. Možná pro nás takhle lepší, než vyhrát v poklidu, alespoň si z toho můžeme vzít, že zápas nekonční ani za stavu 7:1 a že musíme hrát až do konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
58:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Kronovetr, asistoval #7 Filip Műller (9:5)
57:50 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za hrubost
52:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Kronovetr, asistoval #25 Karel Smutný (8:5)
48:50 Hartman teď neskutečným skokem vychytal střelu v podstatě do prázdné brány.
48:40 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
48:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #26 Marek Pokorný (7:5)
47:44 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:4)
46:39 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:3
45:13 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #71 Erik Štěrba (7:2)
44:49 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Kronovetr, asistoval #21 Matěj Zdobinský (7:1)
41:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (6:1)
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
37:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #39 Sebastian Maxa (5:1)
34:12 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
29:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (4:1)
27:23 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi
25:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #69 Daniel Kronďák (3:1)
22:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (2:1)
22:56 Konďák vysílá neskutečný granát od půlky který doráží Lazárek a je z toho gól.
22:52 tesařík se pokoušel o svou první střelu ale míček mu sjel.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
17:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #13 Patrick Lenke (1:1)
06:00 Michálek po samostatném úniku jen o kousek míjí pravou tyč
02:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #7 Filip Műller (1:0)
02:47 Sandner proměnil z krásné pozice na středu
00:01 Úvodní bully pro hosty
00:00 Dobrý podvečer dámy a pánové. Vítám vás na utkání 12. kola Divize. Dnešní utkání je posledním pro zkušeného rozhodčího Marka Střídu. Přejeme jemu, jeho kolegovi a všem hráčům hodně štěstí.