(Matula)

Video

Události

Florbal Ústí - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 11:3
branky: 11. Jan Dobosz, 24. Pavel Vítek, 27. Martin Fuchsig, 34. Radek Kužel, 35. Marek Kadlec, 36. Martin Fuchsig, 39. Radek Kužel, 44. Vladimír Trčka, 44. Martin Horn, 45. Jakub Kolstrunk, 55. Radek Kužel - 23. Lukáš Dvořák, 54. Ondřej Kos, 58. Václav Černoch; rozhodčí: Milan Baloun - Jiří Jelínek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 15 - Matěj Buršík 21; po třetinách: 1:0, 6:1, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Ústí se podařilo zvítězit s vysokým brankovým náskokem
59:44 Šedivý zalehl mantinely a zůstal na nich pár sekund ležet
59:00 A máme tady poslední minutu, zápas zatím vypadá lépe pro Ústí
58:58 Hrabě opět vyhazuje dopředu
58:21 Pšenička přimáčkl Vejmělku k mantinelu a nedovolil mu se s míčkem jakkoli hnout
57:39 Brno si ještě snaží nahnat nějaké gólíky
57:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 11:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (11:3)
57:35 Hosté v plném počtu
56:50 Semerádovi nevyšla přihrávka skrz čtveřici brněnských hráčů a tak mají míček Gullivers
56:22 Zbývá nám 1:11 do konce ústecké přesilovky a zatím nikdo nevystřelil
55:34 Ústí má další šanci navýšit své vedení v podobě přesilovky
55:33 Vyloučen hráč #23 Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání
54:45 Opět se nám prosazuje skvěle sehraná dvojice Kolstrunk-Kužel
54:44 GÓL Florbal Ústí! 11:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (11:2)
54:20 Vondruška střílí a míček se od Boušky odráží až k basketbalovému koši
53:48 Kos snižuje ústecké vedení na pouze na osmibrankový rozdíl
53:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #15 Jakub Matula (10:2)
53:03 Nyní nám tady došlo k pár výměnám míčku mezi soupeři a hra nám stále pokračuje ve vysokém tempu
52:04 Semerád se postavil do skvělého bloku a tím zabránil přímé střele na Hraběho
51:18 Nechvátal posílá střelu po zemi, která jede kousek vedle Hraběho brány
50:38 Kolstruk si v souboji v rohu nenechal vzít míček a pokračuje za bránu v pomalém útoku
49:32 Černochovi se nepodařila krosovka a míček tak končí ve spárech ústeckých hráčů
48:43 Gullivers měli rozjetou výbornou akci 3 na 2, ale nezastavitelný Hrabě jim jejich gól překazil vynikajícím zákrokem nohama
48:23 Pavelka pálí pouze za bránu, mimo hřiště
47:50 Kužel stál v pozoru u mantinelu, ale míček mu projel pod florbalkou
47:11 Dobosz přeběhl obrovskou šanci do prázdné brány
46:29 Fuchsig to opět napálil do obránců ve velkém brankovišti
45:38 Trčka mezi vlastníma nohama přihrál pod sebe na Kadlece, ten ale ztrácí míček za bránou
44:55 A opět skvělý Hrabě
44:38 Ústí dnes ve velmi dobré střelecké formě
44:26 Kolstrunk jen lehce doťukl míček za přesouvajícího se Buršíka
44:25 GÓL Florbal Ústí! 10:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #4 Radek Kužel (10:1)
43:54 A necelou minutu poté, přidává další branku Horn
43:53 GÓL Florbal Ústí! 9:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #14 Pavel Vítek (9:1)
43:29 Fuchsig přihrával přes velké brankoviště směrem na Vítka, ale do cesty přihrávky mu vlezl obránce
43:05 Trčka přidává osmý gól na konto Ústí
43:01 GÓL Florbal Ústí! 8:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #95 Martin Horn (8:1)
42:09 Míček se po střele hostí odráží vysoko nad bránu, ale Hrabě ho chytá a vyhazuje
41:22 Kužel měl šanci se dostat z vlastní poloviny, ale byl zastaven obránci a tak musel nahodit zpátečku
40:27 Fuchsig se pokusil projít skrze brněnskou obranu, ale míček se od obránců odrazil a končí mimo hrací plochu
40:01 Poslední buly si pro sebe urvalo družstvo domácí
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
40:00 Ukončení 2. části
39:59 Ve druhé třetině Ústí výrazně navýšilo svoje vedení, teď již očekáváme, co nám představí třetina poslední
35:47 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #85 Lukáš Täuber (6:1)
35:24 Černoch se ještě pokusil vystřelit, ale pohotový Hrabě chytá
35:02 Vondruška prudce, ale mimo
34:31 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec bez asistence (5:1)
34:31 Kadlec velmi prudkou střelou vymetá všechny pavučinky v brněnské bráně. Míček tam dokonce zůstal viset za síťku
34:25 Vítek zády odráží míček za mantinely za brněnskou bránou
33:53 Kužel navyšuje ústecké vedení o další velmi povedenou branku
33:52 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #30 Vojtěch Esterka (4:1)
33:21 Esterka uklidňuje situaci na ústecké polovině a vysílá míček na Vondrušku, který střílí, ale mimo
31:53 Hrabě vytáhl výborný zákrok rukou, který zachraňuje Ústí od dalšího inkasovaného gólu
31:16 Povedená střela od Fuchsiga končí v rukách Buršíka
30:33 Hrabě opět zasahuje
29:28 Kužel backhandem zasahuje míček vedle branky, míček ale končí NA bráně
28:46 Trčka výborně obral hráče o balonek, vzápětí o něj ale zase přišel, protože si ho nedokázal v rychlosti zpracovat
28:15 Vítek střílí, ale míček letí až za mantinely
27:28 Dokládal se pokusil za běhu vystřelit, ale míček přeběhl a plácnul tak jenom florbalkou do vzduchu
26:30 Výborný výběh Horna za bránu končí Fuchsigovým jednoduchým gólem pod víko
26:29 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #95 Martin Horn (3:1)
25:53 Tauber přihrával na Dobosze, ten ale míček pouze odrazil florbalkou mimo hrací plochu
25:18 Opět skvělý Hrabě
24:37 Výborný zákrok Hraběho, který chytá míček do ruky
24:05 Pavelka narazil Vejmělku na mantinel a ten skončil na zemi
23:05 Horn již druhou asistencí přispívá ke druhému ústeckému gólu, který byl rychlou odpovědí na brněnský gól a Ústí tedy znovu vede
23:04 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #95 Martin Horn (2:1)
22:05 Gullivers šťastným gólem, který pouze propadl za záda Hraběho, vyrovnávají skóre utkání
22:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #70 Lukáš Dvořák, asistoval #47 Štěpán Kouřil (1:1)
21:43 Brňané opět ve vlastním pásmu
21:03 Kužel vybojoval u mantinelu míček pro Kolstrunka, ten byl ale moc daleko a na míček nedosáhl
20:11 Gullivers ihned rozehrávají a vybíhají dopředu, ale Ústí má pevný obranný základ a nikam je nepouští
20:01 Druhé buly si vybojoval tým hostí
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 10:6
20:00 Ukončení 1. části
19:59 První třetina nám končí za stavu 1:0, uvidíme, co nám hráči předvedou ve zbývajících dvou periodách
19:56 Máme tady ještě asi poslední přerušení v podobě míčku vypadlého mimo hrací plochu
19:26 Ústí se ještě rychle snaží vymyslet jak na konci třetiny propašovat míček do útočného pásma
19:00 Máme tady poslední minutu první třetiny
18:17 Zeman se Sattlerem obrali o míček bránícího hráče a šli sami na bránu. Tam je ovšem bránící hráč doběhl a opět jim ho vzal
17:15 Ústí rozmýšlí co s míčkem ve vlastním pásmu
16:37 Semerád rozehrává v útočném rohu společně s Kolstrunkem a míček končí za brněnskou bránou
15:42 Gullivers málem šli 2 na 1 na bránu, ale zamotaly se jim nohy a míčku se tak zmocňují ústečtí hráči
14:51 Dobosz střílí také z poloviny, ale jeho střela letí úplně mimo bránu
14:26 Semerád prověřuje Buršíka až skoro z poloviny
13:50 Výborný zákrok Hraběho až ve velkém brankovišti
12:49 Vondruška prudkou střelou dostává míček za záda Buršíka, ale odráží se od břevna a gól to není
12:01 Gullivers rozehráli na domácí polovině, ale Synkovi sjela střela a míčku se zmocňují ústečtí
11:26 Synek se pokusil o krosovku před domácí bránou, ta mu ale nevyšla, protože tam nikdo nestál
11:04 Gullivers po inkasované brance tlačí na Ústí
10:35 Dobosz posílá domácí do vedení!
10:34 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #95 Martin Horn (1:0)
10:12 Nyní pro změnu Ústí v poklidu rozehrává ve vlastním pásmu
09:45 Kužel pálí do bloku obráců
09:01 Vondruška krásně jednoruč dovedl míček až k soupeřově bráně, ale musel přihrávat a přihrávka mu nevyšla
08:27 Fuchsig měl za vlastní bránou míček, ale přišel o něj vlivem dvou útočících hráčů, co se na něj vrhli
08:09 Gullivers si opět v klidu rozehrávají na vlastní polovině
07:36 Zeman střílí, ale pouze do bloku Boušky
06:54 Hosté v plném počtu
06:35 Neúspěšný pokus Vondrušky přihrát do středu na Horna
05:53 Esterka pálí pouze do bloku brněnských hráčů
04:55 Ústí má první přesilovku v tomto utkání, uvidíme, zda se jim podaří této situace využít
04:54 Vyloučen hráč #52 Matyáš Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání. Ústí zatím proplouvá ligou se samými výhrami, uvidíme, co nám přinese dnešní zápas.