• 62 61:02
    2
    Ondřej BÍM

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FLORBAL JABLONEC 6:5p
branky: 4. Tomáš Zíbr, 11. Martin Heřmanský, 33. Tomáš Zíbr, 35. Karel Vašák, 60. Karel Vašák, 62. Denis Dlouhý - 9. Lukáš Jarolímek, 19. Tomáš Urban, 38. Jakub Vacek, 51. Lukáš Jarolímek, 54. Jan Blecha; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 7:5; využití: 2:1; diváků: 178; zásahy brankářů: Jan Král 24 - Martin Maňák 41; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 1:0
61:44 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Ze začátku zápasu jsme byli lepší, pak se ale začala hra díky vyloučení kouskovat a to nám nevyhovovalo. Ke konci zápasu jsme sice dostali gól, který dostal soupeře do vedení, ale pak jsme ukázali, jak strašně nás baví (hlavně doma) vyhrávat. V prodloužení jsme Jablonec rozmnontovali a došli si pro bonusový bod. Před takhle zaplněnou halou je fakt radost hrát. Kéž by byla taková návštěvnost všude...
61:44 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): Fanoušci kvalitního florbalu dnes pláčou, stejně jako my. Vymlouvat se na rozhodčí umí každej, dnes to ale výmluva není. Ze stran hráčů tvrdé utkání ve vysokém tempu, které mělo parametry toho, co chceme hrát. Bohužel to nestačilo. Neuznané góly, neudělené ČK, to vše se dnes dělo. Těžké psát kladný komentář, ale naše hra, miimálně v poslední třetina byla nejlepší za tuhle sezónu. Děkujeme soupeři zápas, super pořádání a vyrážíme nabírat síly domů. Čeká nás domácí charitativní zápas pro Vojtíška, a ten pro něj musíme vyhrát!
61:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #71 Pavel Kuneš (6:5)
61:02 Vyloučen hráč #56 Ondřej Bím družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
60:04 Vyloučen hráč #25 Tomáš Urban družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:59 V základní hrací době nebylo rozhodnuto, takže nás čeká prodloužení
59:58 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
59:26 Vašák procpal míček do branky a půl minuty před koncem vyrovnává
59:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (5:5)
53:28 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jan Blecha, asistoval #10 Jan Koravský (4:5)
51:13 Pehlivan trefil tyčku úplně odkryté brány
50:44 Po dlouhém tlaku hosté vyrovnávají
50:43 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #4 Filip Kapitán (4:4)
47:05 I ve třetí třetině má hra velmi tvrdý ráz
43:55 Po krátké přesilovce domácích se bude opět hrát 4 na 4
43:54 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
43:14 Vyloučen hráč #59 Jan Blecha družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 17:8
39:04 Adámek tečoval Heřmanského nástřel pouze do brankařovy masky
37:19 Vacek rychlou střelou od mantinelu snižuje
37:18 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #58 Jakub Vacek, asistoval #94 Jakub Horník (4:3)
34:53 Vašák střelou z osy hřiště zvyšuje náskok domácích
34:52 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #76 Dan Kazda (4:2)
33:24 Král se natáhl, jak jen mohl a nohou tak zabránil úplně jasné brance
32:37 V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval Zíbr, který ze vzduchu usměrnil míček do branky
32:36 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #19 Jakub Háze (3:2)
31:35 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
31:35 Domácí si zahrají svou první přesilovku
30:20 Vašák se při výběhu z trestné lavice ihned zapojil do útoku
28:20 Hosté si zahrají další přesilovku
28:19 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra bez florbalky
26:50 Zíbr nedokázal trefit míček ze vzduchu
24:06 Domácím se nedaří dostat z obranné poloviny
20:00 Střely v 1. části: 16:11
18:16 Urban rychle využívá přesilovku 4 na 3 a je opět vyrovnáno
18:15 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Tomáš Urban, asistoval #4 Filip Kapitán (2:2)
18:08 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za vysoká florbalka
16:44 Po faulu na obou stranách uvidíme hru 4 na 4
16:43 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za držení
16:43 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
15:54 Domácí dokázali ubránit oslabení
13:54 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
13:51 Hosté se už začali radovat ze vstřelené branky, míček byl ale celou dobu v ruce gólmana, takže domácí stále vedou o jeden gól
13:25 Hosté si zahrají první přesilovou hru v zápase
13:24 Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
10:19 Suk našel úplně volného Heřmanského, který se střelou z první nemýlil
10:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #13 Rudolf Suk (2:1)
08:46 Hosté dávájí vyrovnávací gól
08:45 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #13 David Dupač (1:1)
08:12 Kazda trefil tyčku téměř z poloviny hřiště
07:31 Adámek vystřelil ze zajímavé pozice, střela ale byla zblokována
03:32 Zíbr střelou k tyči otevírá skóre
03:31 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #99 Martin Teuber (1:0)
01:13 Oba týmy do utkání vlétly po hlavě
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí