• 57 56:45
    6:4
    (Malina)

Zlín Lions - TJ Slovan Havířov 6:4
branky: 8. Vladimír Blažek, 10. Vladimír Blažek, 10. Lukáš Chalabala, 15. Adam Nedbálek, 35. Lukáš Ondroušek, 42. Dominik Vinárek - 30. František Kyc, 41. Kryštof Fusek, 41. Kryštof Fusek, 57. Dominik Vinárek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 28 - Ivo Sikora 21; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:3
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Omlouváme se, ale komentář hostujícího trenéra se z technických důvodů nepodařilo uložit.
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Dobrá příprava na play off. Slovanu šlo o vše a na hře to bylo vidět. Díky klukům za nasazení a fanouškům za podporu. Zdravím do Hranic.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
58:50 Zlín není schopný se trefit do prázdné brány
56:45 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #73 Dominik Vinárek, asistoval #35 Kryštof Malina (6:4)
55:45 Havířov si troufá a šli do šesti
55:33 Timeout TJ Slovan Havířov
45:03 Nedbálek si hezky prošel sám celé hřiště, ale na branku to nestačilo.
44:47 Zlín hraje v plném počtu.
42:47 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
41:33 GÓL Zlín Lions! 6:3
Vlastní branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #73 Dominik Vinárek (6:3)
40:51 Havířov nasadil tempo
40:49 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #27 František Kyc (5:3)
40:41 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek z trestného střílení (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
34:53 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #12 Matěj Klímek (5:1)
34:53 Zlín opět skóroval
30:23 Havířov je v pěti
29:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc bez asistence (4:1)
28:23 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:04 Jej Ondroušku co ta florbalka na zemi?
26:03 Dobrá akce domácího golmana
24:46 Zápas je velmi napínavý. Běhá se o sto šest.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
18:54 Zlín přežil další oslabení
17:54 Vinárek z velké dálky jen vedle
16:54 Vyloučen hráč #17 Daniel Pankuch družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:35 Pankuch stál přirozehrávce příliš blízko a je signalizovaná výhoda
14:54 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #80 Adam Nedbálek, asistoval #37 Vojtěch Blažek (4:0)
14:54 Nedbálek šel skvěle hned do brány pro odražený míček a dokázal prostřelit golmana pod nohou
11:20 Šance pro slovan udělat něco se zápasem
11:18 Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
10:59 Soukup střílel z otočky jen do blokujícího Ondrouška
09:58 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #84 Michal Samohýl (3:0)
09:58 pokračuje golová smršť a slovan to teď nemá jednoduché
09:42 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #91 Patrik Svoboda (2:0)
09:42 Blažek zachytil rozehrávku Slovanu a po narážečce se Svobodou uklízí do prádné brány!!
08:49 krásná kombinace tvrdoně s Baroněm končí zákrokem golmana slovanu
07:38 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #95 Michal Kundrata (1:0)
07:38 Nabídkou od Kundraty do prázdné nepohrdl Blažek a zkušeně zametl
06:31 Hra je ulítaná nahoru- dolů, ale žádnému týmu se nedaří kvalitní zakončení
05:35 Nikolov se skvěle vrátil a zhatil přihrávku do zcela odkryté brány
05:25 váborný zákrok Kubíčka z protiútoku
04:41 První zákrok Kubíčka
03:54 Havířov začíná přesilovou hru
03:16 Vyloučen hráč #90 Jan Freml družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
03:16 V pokusu o rychlou rozehrávku to zlín příliš nedomyslel a síly na hřišti se vyrovnají
03:13 Zlín obléhá branku slovanu
02:19 Slovan rozehrává na půlce Zlína
02:08 Blažek neprostřelil první blok
01:40 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
01:40 první šance pro zlín pohnout se skorem zápasu
00:22 V první šanci havířov, ale akce se nepodařila zakončit
00:01 Úvodní buly pro Zlín