• 60 59:17
    5:3
    (Grygar)

FBC Přerov - FBC Hranice 5:3
branky: 6. Ondřej Kowalik, 32. Matěj Ševčík, 33. Adam Budník, 38. Jonáš Pavliš, 59. Ondřej Kowalik - 37. Ondřej Dobeš, 54. Tomáš Andrýsek, 60. Ondřej Dobeš; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Michael Hruška 22 - Jakub Kosar 13; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Dadej Petr (Trenér): Dnes jsme tady ztratili tři body. Když ale nedáte góly, nemůžete vyhrát - a soupeř byl mnohem efektivnější. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas a všem přejeme příjemné a klidné prožití Vánoc. ​
60:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Dneska šťastné tři body, ale i to se počítá. Poslední zápasy nebyl náš výkon dobrý. Menší přestávka nám vyhovuje, pořádně potrénujeme a po novém roce na plný pecky...
60:00 Střely ve 3. části: 2:8
59:17 GÓL FBC Hranice! 5:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #97 Jan Grygar (5:3)
58:04 GÓL FBC Přerov! 5:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #88 Adam Budník (5:2)
56:15 Pro krásné akci Zbánek Ševčík trefuje kapitán domácích tyč.
54:14 Na hřišti se přitvrzuje v osobních soubojích.
53:36 GÓL FBC Hranice! 4:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #33 Jan Kolajta (4:2)
53:01 Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
52:23 Poměr střel ve třetí třetině je 1:7 pro domácí.
48:41 Přerov začal hrát pasivněji a hosté se dostávají k vetšímu počtu střel na bránu.
44:00 Oba týmy se opět snaží hrát kontrolovaně, aby vzniklo co nejméně chyb na hřišti.
40:01 Buly pro Hranice.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:20 Zápas sleduje 130 fanoušků! Děkujeme!
37:08 GÓL FBC Přerov! 4:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:1)
36:20 GÓL FBC Hranice! 3:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš bez asistence (3:1)
35:33 Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou
34:30 Vyloučen hráč #88 Adam Budník družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
33:55 Hranice se nevzdávají a dále pokračují v aktivní hře.
32:26 GÓL FBC Přerov! 3:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #4 Matěj Porvol (3:0)
32:26 Budník si prošel sám celé hřiště a krásnou akci zakončuje gólem.
31:27 GÓL FBC Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:0)
31:27 Po chytře přečtené hře v přesilovce nahazuje Pavliš míček do chumlu před bránu, kde po šťastném odraze končí míček v bráně.
30:44 Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:52 Po ztrátě míčku domácích se dostali hosté k šanci, netrefují bránu.
28:20 Hranice hrají přesilovou hru, větší šanci ke koncovce si zatím ale nevytvořili.
27:10 Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
25:00 Opět hra bez přerušení, oba týmy hrají na jistotu.
21:47 Budník se ocitl sám před golmanem, gól nedává .
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:30 Z tribun slyšíme i krásné sólo na trubku hranického fanouška.
10:23 Dlouho nebyla přerušena hra, oba týmy bez větších šancí.
05:02 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #7 Adam Zoubek (1:0)
04:50 Hra se uklidňuje a na míčku jsou převážně domácí.
02:52 První vetší šanci si dokázali udělat domácí hráči, golman hostí ovšem drží.
01:30 Oba týmy nasadily vysoké tempo a hraje se nahoru dolů.
00:01 Buly pro hostující tým.