David BENEŠ
    ()

Video

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha 6:8
branky: 29. Jan Tomaško, 35. Martin Dolejš, 39. Adam Černý, 45. Martin Dolejš, 45. Jan Tomaško, 60. Daniel Dolejš - 13. David Zelinka, 14. Petr Škoda, 30. Matouš Hrubý, 51. Josef Nový, 52. David Beneš, 53. Tomáš Kačer, 60. Vojtěch Wojnar, 60. David Beneš; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 129; zásahy brankářů: Luboš Zeman 15 - Jan Buzík 21; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:5
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Děkuji soupeřům za kvalitní utkání.
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #23 Jakub Kotrba (6:8)
59:27 GÓL Panthers Praha! 5:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš z trestného střílení (5:8)
59:05 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar bez asistence (5:7)
58:00 Domácí nyní hrají bez golmana. Je jasné, že chtějí alespoň vyrovnat, ne-li zápas vyhrát.
57:59 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
52:56 I když hosté měli oproti domácím velkou propast, nyní rychle dokázali vyrovnat a dokonce Došwich předehnat.
52:55 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #25 Petr Škoda (5:6)
51:56 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #25 Petr Škoda (5:5)
51:29 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #23 Josef Nový.
50:56 Hosté se dlouho snažili dostat se za domácí obranu, ale po dlouhé se jim to podařilo.
50:55 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #81 David Beneš (5:4)
45:21 Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
44:53 Timeout Panthers Praha
44:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #43 Matěj Doubek (5:3)
44:15 Přesilovky domácím svědčí. Díky nim se jim povedlo předehnat soupeře.
44:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (4:3)
43:53 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
43:33 Domácí se skvěle ubránili pressu ze strany hostů v oslabení.
41:20 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:15 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
38:30 Přesná přesilová hra domácích právě vyrovnala skore.
38:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:3)
38:12 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
34:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #43 Matěj Doubek (2:3)
34:05 Milevsko jede ve vysokém tempu. Chce se jakýmkoli způsobem probojovat přes obranu hostů a připsat si další gol.
29:33 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (1:3)
28:18 Domácí prolomili smůlu a taky brankáře hostů a vstřelili první gol.
28:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Jan Tomaško bez asistence (1:2)
23:25 Milevsko mapuju terén a vymýšlí nejlepší strategii jak se dostat za golmana hostů.
20:01 Buly vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
16:57 Milevsko se všemi silami snaží zakončit a dohnat náskok soupeře. Obrana hostů je ale zdá se kvalitní.
13:42 Hosté našli skulinku v domácí brance a velmi rychlým tempem se dostávají do vedení.
13:41 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #73 Dominik Hudec (0:2)
12:48 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #70 Tomáš Marhefka (0:1)
11:22 Domácí a hosté se střídají na míčku a přetahují se o něj. Pro oba týmy je složité zakončit do soupeřovy branky.
08:01 I golman hostů předvádí skvělé výkony a díky tomu zatím drží svůj tým na nule.
04:18 Hosté každým svým výjezdem zkouší střílet na domácí branku. Golman Zeman se ale tak lehce nedá.
01:36 Hosté se více drží na míčku a jsou v útoku. Milevští avšak využívají jejich chyb a snaží se střílet na soupeřovu branku.