• 60 59:14
    6:9
    Adam ŽEŽULA

SK Meťák České Budějovice - SPORT CLUB Klatovy 6:9
branky: 27. Vojtěch Motz, 30. Matěj Hladík, 31. Matěj Hladík, 39. Michal Vernarec, 51. Tomáš Bezpalec, 54. Tomáš Bezpalec - 9. Jakub Stelzer, 12. Matyáš Moller, 14. Patrik Hrubý, 19. Jaroslav Jiřík, 28. Adam Denisov, 45. Jakub Holý, 47. Lukáš Netrh, 51. Tomáš Joachimsthaler, 60. Adam Žežula; rozhodčí: Kamil Vraspír - David Staněk; vyloučení: 3:8; využití: 2:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Daniel Švec 27 - Filip Beran 36; po třetinách: 0:4, 4:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Se slušným výkonem pouze v jedné třetině se v divizi vyhrávat nedá, navíc neproměněné přesilové hry přispěly k porážce a ztrátě všech bodů. Po katastrofálním začátku jsme prohrávali 0:4, následně se nám podařilo snížit na 4:5, ale po inkasování 6 branek upadla bojovnost a soudržnost týmu, a to vedlo ke konečnému výsledku. Soupeři přejeme šťastný a bezpečný dojezd.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Dneska to rozhodně nebyl výkon hodný toho, co jsme řešili minulý týden na teambuildingu, plus množství vyloučení rozhodně nepomohlo k většímu klidu, naštěstí příprava na soupeřovo přesilovky se vyplatila a z osmi možných využil pouze jednu. Dnes odjíždíme se třemi body, kterých si nesmírně vážíme a pomohli nám odrazit se ode dna. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:13
59:14 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (6:9)
59:14 Žežula před bránou tečoval dlouhý míček od Joachimsthalera, trenér domácích si stěžuje, že Dan Švec dostal hokejkou přes prsty
58:30 Tomaško trefil skákající míček, Beran jej ale nekompromisně chytá
57:47 Dvořáčkovu střelu do šibenice Beran rukou bez starostí vychytal
57:03 Kořenskému na ose hřiště nesedla střela, míček končí v rohu
55:38 Tibitancl pálí přes čtyři hráče, Beniačik se snaží tečovat. Beran chytá
55:00 Zbývá 5 minut utkání a je vidět, že Meťák opravdu nechce prohrát
53:43 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #96 Michal Tibitancl (6:8)
52:15 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:15 I přes dohady s rozhodčími o tom, že na hřišti byly dva balónky a že Meťák rozehrál rychle, byl vyloučen Benda za nedovolenou vzdálenost
52:09 Tomaško těsně před koncem přesilovky nahrává Bezpalcovi, obránci ale blokují a Bezpalec přestřeluje
51:47 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #20 Tomáš Bezpalec.
51:47 Denisov trefuje jen postranní síť brány
50:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (5:8)
50:31 Bezpalec zachytil rozehrávku na půlce, sám na brankáře kličkou zakončil
50:09 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:8
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #29 Tomáš Joachimsthaler, asistoval #30 David Jánský (4:8)
50:06 Vyloučen hráč #32 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
50:06 Smudek vysokou florbalkou bránil střelu
49:11 Vyloučen hráč #80 Tomáš Příhoda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
49:11 Příhoda spadl na zem a když se zvedal hrábl do míčku soupěři. Rozhodčí vyhodnotil hru na zemi
47:45 Po tvrdém souboji za brankou, při kterém byla odsunuta brána i se Švecem, bylo nařízeno buly v rohu
47:05 Dvořáček střílel ze skákavé nahrávky od Hladíka trefil Berana
46:04 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #30 David Jánský (4:7)
46:04 Z rychlé rozehrávky, když Meťák střídal, vymetl Netrh všechny pavučinky ve Švecově bráně
44:46 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #2 Jakub Holý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (4:6)
44:46 Po deseti vteřinách přesilovky se před bránou odrazil balonek a dojel až do brány. Klatovy si tím opět zvyšují náskok
44:39 Vyloučen hráč #11 Petr Jindra družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
42:55 Holý se vytočil a vystřelil na Švece, ten míček chytil a po třetí vyhazoval míček dopředu. Hladík ho zachytil, těsně před gólmanem mu ale sklouzl. Beniačik, který za Hladíkem dobíhal míček před odkrytou bránou netrefil
42:09 Švec opět vyhazoval míček, Hladík ho ale nezachytil
41:28 Chrt vyblokoval Jánského střelu
40:28 Švec vyhazoval míček na vybíhajícího Smudka, míček však zachytili klatovští hráči
40:00 Střely ve 2. části: 19:6
40:00 Domácí měli další 3 přesilovky, gól sice dali jen z jedné z nich, i přes to Meťák snížil na rozdíl pouze jednoho gólu
39:38 Beniačikovi běžícímu sám na bránu ujel balónek
38:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec bez asistence (4:5)
38:53 Vernarec vzal míček za bránou, vyjel si před bránu a snižuje na 4:5
37:02 Po rozehrávce Meťáku se míčku dotkli čtyři hráči, Dvořáček ale bránu netrefuje
36:58 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:58 Moller vrazil do Jindry a dostal další dvě minuty
35:48 Klatovy jsou v plném počtu
35:31 Bezpalec se vytočil na střed, trefuje však jen gólmana
33:48 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za vysoká florbalka
33:48 Meťák zase dorážel tak dvacetkrát. Gól se jim ale dát nepovedlo. Když z protiútoku Moller střílel, trefil Tibitancla vysokou hokejkou
32:56 Hladík, který se nahrát před bránu na Dvořáčka, trefuje zezadu jen bránu
30:48 Timeout SPORT CLUB Klatovy
30:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #6 David Dvořáček (3:5)
30:48 Obránce Klatov vypíchl zezadu míček Dvořáčkovi, který běžel na bránu. Míček jel směrem za bránu, Hladík ho ale doběhl a skóroval
30:05 Příhoda běžíc sám na bránu přestřeluje
29:02 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #96 Michal Tibitancl (2:5)
29:02 Tibitancl v souboji vypíchl míček k Hladíkovi, který podstřelil Beranovu nohu
27:58 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #23 Adam Denisov, asistoval #7 Jan Hais (1:5)
26:49 Beran přečetl rozehrávku hostů z rohu. Smudek, který dobíhal před bránu, kam dostal míček. Beran tam jen směle dal nohu a jeho pokus zastavil
26:05 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #73 Vojtěch Motz, asistoval #12 Matěj Beniačik (1:4)
26:05 Motz po přihrávce Beniačika krásně trefuje vzdálenější horní roh brány
25:14 Žežula špatně rozehrál standartku za brankou hostí, a proto se k míčku dostal Meťák
25:05 Chrtovo nahození končí v rohu
24:36 Klatovy hrají v plném počtu
24:30 Smudek přestřelil
24:00 Jindra dvakrát dorážel Smudkovu střelu, Beran měl však obě
22:36 Vyloučen hráč #7 Jan Hais družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování florbalky
22:36 Pátá přesilovka Meťáku.  Zelinka střílel a Hais, který ho bránil, mu zablokoval florbalku
22:15 Hra se odehrává spíš na straně Meťáku, Klatovští však gól nedali
20:45 Meťák do druhé třetiny vešel bojovně. Snad na pětkrát doráželi hráči Meťáku, míček se však do brány nedostal a navíc si prý dopomohli faulem, Klatovy proto mají rozehrávku na velkém brankovišti
20:00 Střely v 1. části: 8:17
20:00 Stav po první třetině je 0:4, Meťák měl sice 4 přesilovky, ani jednu z nich však nevyužil
19:55 Švec chytá střelu z první od Žežuly, který se ocitl před bránou
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:55 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #94 Adam Žežula (0:4)
18:44 Klatovy zas v plném počtu, Meťák zatím nevyužil ani jednu přesilovku
17:44 V této přesilovce domácích byli zatím na balónku více hosté
16:44 Vyloučen hráč #94 Adam Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za vysoká florbalka
16:32 Vernarec trefuje tyč
15:38 Jiřík bere míček Tomaškovi, který vybíhal na bránu Klatov
14:59 Švec přečetl kličku Mollera, který sám před bránou stojíc dostal nahrávku
13:47 Stelzer blokuje nahrávku při přečíslení 2 na 1 domácích
13:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (0:3)
13:26 Nahrávka Jindry zpoza brány Příhodovi proletěla mezi nohami
12:52 Hosté hrají v plném počtu
11:55 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller z trestného střílení (0:2)
11:55 Bezpalec zastavoval samostatný únik na Švece, dopomohl si ale faulem, rozhodčí nařizuje trestné střílení
10:52 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání
10:52 Stelzer byl tak rád, že Klatovy daly gól, že se na hřiště šel radovat. Rozhodčí ale říká, že gól nepadl, byla to prý spojnice, a tak mu rozodčí dává dvě minuty
10:14 Švec chytá míček Hrubému, na kterého šla nahrávka
08:26 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #44 Matyáš Moller (0:1)
08:26 Omlouvám se, tenhle gól jsem neviděl, sledoval jsem vymrštěnou hokejku jednoho z klatovských, která vyletěla snad až na Mars. Gól byl ale určitě krásný
07:43 Jindra krásně při protiútoku našel samotného Příhodu dobíhajícího k bráně, ten však bránu přestřelil
07:37 Klatovy hrají v plném počtu
06:35 Všechny střely Meťáku zatím skončily mimo
05:35 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za zdržování hry
05:35 Meťák se dostává do druhé přesilovky. Moller podle rozhodčího odpálil balónek z Meťácké standartky před bránou
05:04 Hrubý si myslel, že skóroval. trefil však jen spojnici brány Meťáku
03:01 Ještě před tím, než se Benda vrátil do hry se Klatovy dostaly do samostatného úniku, Švec ale v pozoru vychytal
02:01 Za minutu domácích přesilovky se hráči Meťáku dostali do zakončení, Beran však Klatovskou bránu kryje
01:01 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Úvodní buly vyhráli hráči Klatov a už od začátku se snaží rozpohybovat Meťák, aby dokázali skórovat