• 58 57:54
    4:10
    (Štekerová)

BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:10
branky: 10. Nela Rusňáková, 18. Nela Rusňáková, 29. Nela Rusňáková, 45. Kateřina Jakešová - 3. Karolína Lískovcová, 3. Magdaléna Netrefová, 7. Denisa Bubeníková, 12. Nikola Štekerová, 26. Tereza Míková, 43. Klára Jiříková, 43. Karolína Lískovcová, 52. Eva Křtěnová, 55. Karolína Lískovcová, 58. Karolína Lískovcová; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Barbora Vorbsová 27 - Michaela Galušková 6; po třetinách: 2:4, 1:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Trenér): Zápas se zkušenějším soupeřem jsme po taktické stránce zvládli velmi kvalitně přibližně 50 minut, především ve 2. třetině jsme ukázali, že se s každým soupeřem dokážeme rovnocenně měřit. Chodov ale zároveň prokázal svou kvalitu a zkušenost a zaslouženě zvítězil. Radost mám ale z výrazně zlepšeného výkonu oproti včerejšku, z herního projevu v útočném pásmu a aktivity hráček na střídačce, kde byla po celou dobu hodně bojovná atmosféra.
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Holky dneska fungovaly fakt fajn na střídačce, podporovaly se, vymýšlely, jak spolu v lajně reagovat, po první neúspěšné přesilovce přišla reakce a ta byla ihned úspěšná! Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 3:20
59:00 Probíhá poslední minuta utkání
57:55 Chodov vstřelil již 10 gólů
57:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (4:10)
55:22 Domácí si neví rady jak Chodov porazit
54:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
53:11 Bleci se snaží vyrovnat přes nátlak chodova
51:52 Timeout BLACK ANGELS
51:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #13 Tereza Míková (4:8)
44:32 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #7 Veronika Prokšová (4:7)
42:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
42:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #56 Barbora Vávrová (3:6)
40:50 Nic se neděje, hra je nahoru dolů a domácí BA se snaží vyrovnat výsledek
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
35:09 Hraje se na polovině domácích
30:43 Rusňáková #47 (BA) jde hned po hattricku sedět na trestnou lavici
30:42 Vyloučen hráč #47 Nela Rusňáková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
28:48 Gratulujeme k hattricku Nele Rusňákové #47 (BA), stav utkání je 3:5
28:47 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #47 Nela Rusňáková, asistoval #90 Kateřina Holasová (3:5)
25:38 Cihélková #40 (BA) fauluje na své polovině, hrát bude soupeř
25:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:5)
24:55 Vyloučen hráč #40 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
24:29 Chodov v šesti poté co rozhodčí drží ruku nad hlavou
23:27 Před brankou Chodova je dost bordel, samé nepovedené střely a passy které letí mimo čepel
21:37 Strouhová #71 (Chodov) střílí, ale jen do gólmanky soupeře
20:00 Střely v 1. části: 3:8
19:13 Chodov má standartku na poslední minutu
17:41 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #47 Nela Rusňáková, asistoval #19 Karolína Vachulová (2:4)
16:51 Štekerová #36 (Chodov) dostala fajnový pass před brankou, soupeř byl ale rychlejší a posílá míček do útoku
15:09 Prošková #7 (BA) dost tvrdě vybojovala míček pro svůj tým
14:12 Venerová #6 (Chodov) střílí z 3/4 hřiště, střela ale trefuje žezlo soupeře a míček letí mimo
12:49 Štekerová #36 (Chodov) dostala pass ideální ke střele, ale míček nedostala pod kontrolu a gól není
12:18 Hosté v přesilovce pressují
11:55 Vyloučen hráč #15 Alžběta Pěnkavová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
11:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #30 Zuzana Štefková (1:4)
10:33 Venerová #6 (Chodov) střílí ze strany na branku, střela je ale zblokována soupeřem
09:02 Rusňáková #47 (BA) dává první gól za domácí v dnešním zápase poté co šla sama na bránu a předvedla nádhernou střelu
09:01 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #47 Nela Rusňáková, asistoval #27 Kateřina Jakešová (1:3)
07:37 Lískovcová #28 (Chodov) střílí hned před brankovištěm, ale střelu brankářka domácích chytá
06:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková bez asistence (0:3)
06:24 Střídání u BA
04:52 Šefkové #30 (Chodov) sjel balónek na půlce poté co chtěla nahrát a Rusňáková #47 (Bleci) ho hned chtěla vzít a běžet sama do útoku...jenže se to nepovedlo a hra dále běží pro Chodov který je na míčku
04:13 střídání na straně Chodova
03:10 Holasová #90 (Bleci) táhla balónek do útoku kdy poté její spoluhráčka vystřelila
02:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Netrefová, asistoval #6 Kristina Venerová (0:2)
02:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
01:44 Vorbsová #21 (GK Bleci) chytá balonek
00:54 Bleci v útoku
00:02 Chodov po dvou sekundách střídá
00:01 Bule na začátek pro Chodov