10:0
    Filip HEGR
    (Šmíd)

FbC Orel Uherský Brod - FBC SLAVKOV 10:0
branky: 2. David Šmíd, 4. Patrik Kouřil, 5. Tomáš Doležálek, 9. Tomáš Doležálek, 9. Štěpán Hadrava, 17. Adam Staš, 18. Filip Štarha, 22. Patrik Kouřil, 26. Patrik Kouřil, 36. Filip Hegr; rozhodčí: Ondřej Lukáš - David Lovas; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Vršan ?, Ondřej Dolan ? - Adam Šopík ?; po třetinách: 5:0, 3:0, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
35:03 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 10:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #44 Filip Hegr, asistoval #40 David Šmíd (10:0)
30:28 Staš v Brodské obraně stíhá opravovat i mantinely je neskutečné jak je flexibilní, klidně by vám na zahradě posekal dříví.
25:56 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 9:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #36 Patrik Kouřil, asistoval #28 Tomáš Doležálek (9:0)
25:20 Slavkovský utočník Gach se zkutálel do soupeřovi branky rychlej jak samotný míček
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Ondřej Dolan družstva FbC Orel Uherský Brod
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:59 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 8:0
21:37 Brodský útočník Filip Štarha celkem vaří a zatím to všem chutná
19:54 Trestné střílení družstva FbC Orel Uherský Brod neproměnil #10 Zdeněk Jurásek.
17:47 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 7:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #34 Filip Štarha, asistoval #4 Adam Legát (7:0)
16:58 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 6:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #42 Adam Staš, asistoval #34 Filip Štarha (6:0)
12:07 Slavkov v první třetině dost spal tak uvidíme jestli se ve druhé třetině probere.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:15 Vyloučen hráč #4 Adam Legát družstva FbC Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání
08:52 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 5:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #16 Štěpán Hadrava, asistoval #34 Filip Štarha (5:0)
08:23 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 4:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #28 Tomáš Doležálek, asistoval #34 Filip Štarha (4:0)
04:53 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 3:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #28 Tomáš Doležálek, asistoval #4 Adam Legát (3:0)
03:46 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 2:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #36 Patrik Kouřil, asistoval #44 Filip Hegr (2:0)
01:59 GÓL FbC Orel Uherský Brod! 1:0
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #40 David Šmíd, asistoval #34 Filip Štarha (1:0)