(Šoman)
  • 45 44:44
    Sparta

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:5
branky: 12. Damian Jelínek, 30. Lukáš Světlík, 31. Damian Jelínek, 40. Damian Jelínek - 7. Adam Hykel, 10. Jan Urych, 29. Filip Rathouský, 31. Jakub Slavík, 45. Tomáš Novotný; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 134; zásahy brankářů: Lukáš Krejčiřík 19 - Matěj Habart 18; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2
45:00 Komentář domácích Ďuriška Martin (Trenér):  Zápas na šest třetin, skóre nic neřeší. Těšíme se na zítřek, budeme ještě silnější.
45:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): Velký boj na hřišti i v hledišti. Velmi dobrý poločas z obou stran. Výsledek v tuto chvíli není vůbec důležitý. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za super utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
45:00 Ukončení 3. části
44:56 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
44:44 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
44:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #86 Matteo Šoman (4:5)
44:00 Probíhá poslední minuta tohoto zápasu
41:45 Světlík čistě obral protihráče o míček
40:33 Utkání je velmi napjaté
39:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #37 Adam Kylián (4:4)
38:16 Vyloučen hráč #86 Matteo Šoman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
36:55 Kylián bohužel standartky nevyužil
35:51 Znojmo v plném počtu
33:51 Vyloučen hráč #17 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
30:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #78 Adam Roháč (3:4)
30:27 Máme srovnáno!
30:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #87 Jiří Jedlička (3:3)
30:01 Buly pro Znojmo
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
30:00 Ukončení 2. části
29:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #55 Lukáš Světlík, asistoval #53 Damian Jelínek (2:3)
29:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
28:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #78 Adam Roháč (1:3)
27:00 K dnešnímu utkání přihlíží 134 diváků. Děkujeme
23:36 Frič získal míček, díky špatné přihrávce Sparty
22:15 Kylián poslal nádhernou střelu po zemi, ale  do brány už nedojela
17:25 Znojmo v plném počtu
15:25 Vyloučen hráč #87 Jiří Jedlička družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou
15:01 Buly vyhrává Sparta
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 9:11
15:00 Ukončení 1. části
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
11:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #19 Jan Trojan (1:2)
10:14 Novotný střílí mimo bránu
09:33 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #27 Tomáš Novotný (0:2)
07:37 Vyloučen hráč #97 Patrik Mareš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
07:30 Jelínek nevstřelil standartku  před bránou
06:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Adam Hykel, asistoval #24 Michal Hruška (0:1)
04:37 Světlík zablokoval Vostřákovu střelu
03:24 Znojmo pressuje Spartu
00:01 Úvodní buly pro Znojmo