Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Kanonýři Kladno - ASK Lovosice - LFP 2:8
branky: 12. Jakub Veselý, 45. Jan Blažek - 18. Adam Filip Hrdlička, 20. Jan Fousek, 21. Jan Racek, 23. Adam Filip Hrdlička, 28. Adam Filip Hrdlička, 31. Pavel Hegenbart, 36. Jan Fousek, 40. Adam Tritthart; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Ondřej Slabý; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Adamec ?, Josef Džula ? - Jiří Nipauer -2; po třetinách: 1:0, 0:5, 1:3
45:00 Komentář domácích Schuller Ondřej (Trenér): Lekce z toho jak se hraje playoff...1.třetina z naší strany vypadala tak jak měla. Bohužel jsme si neodpustili výpadek ve 2. třetině a ta nastavila ráz utkání. Ve středu přijedeme bojovat o zázrak. Děkujeme divákům za podporu.
45:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Po minulém zápase doma s Děčínem, kdy jsem byl na kluky naštvaný, tak dnes je musím naopak maximálně pochválit. Parádní výkon všech hráčů a velká spokojenost trenérského tria. Speciálně bych chtěl pochválit Jirku v bráně, dnes měl super zápas. Děkuji soupeři a těším se na odvetu.
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
45:00 Ukončení 3. části
44:40 GÓL Kanonýři Kladno! 2:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #33 Tobiáš Volf (2:8)
40:55 Vyloučen hráč #21 Kryštof Kunst družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
39:19 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:8
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #16 Adam Tritthart bez asistence (1:8)
37:29 Vyloučen hráč #10 Filip Černý družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:00 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:7
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek bez asistence (1:7)
32:29 Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost
30:32 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:6
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #92 Pavel Hegenbart (1:6)
30:32 Domácí tým si vybírá veškerou smůlu co jde.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 4:7
30:00 Ukončení 2. části
29:48 Staněk trefuje tyč 12 sekund před koncem třetiny.
29:12 Během druhé třetiny Lovosice převzali otěže hry.
27:50 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (1:5)
26:49 Hra se začíná přitvrzovat.
22:42 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:4
22:42 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Josef Džula družstva Kanonýři Kladno
21:00 Lovosice se znovu prosazují z breakové situce.
20:52 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Jan Racek, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (1:3)
19:20 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #32 Jakub Vokál (1:2)
19:20 Hostujíci celek se po pauze rozhodl zařadit vyšší stupeň a ujímá se vedení.
17:10 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #40 Jiří Nipauer (1:1)
17:10 Hrdlička backhendovým blafákem srovnává skóre.
16:31 Volfova rána opět sražena mimo
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 8:5
15:00 Ukončení 1. části
14:59 První třetina pod kontrolou domácích.
11:07 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #30 Jakub Veselý, asistoval #41 Tomáš Bém (1:0)
11:07 Veselý posílá domácí tým do vedení, po střele na kterou se golman jen podíval.
07:43 Vyloučen hráč #78 Adam Staněk družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
07:11 Hra se přelévá ze strany na stranu a o gólové šance není nouze.
01:23 Blažek první velkou šanci neproměnil.