Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov 10:2
branky: 2. Jan Vrašťák, 3. Maximilián Buraj, 9. Matyáš Růžička, 10. Jakub Zachoval, 15. Daniel Mazáč, 23. Dominik Novák, 38. Denis Koutný, 42. Matyáš Růžička, 42. Jakub Zachoval, 45. Maximilián Buraj - 30. Richard Uher, 36. Tomáš Pek; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jakub Heralecký ? - Michal Župník ?, Samuel Altmann ?; po třetinách: 5:0, 1:1, 4:1
45:00 Komentář domácích Zeman Štěpán (Vedoucí): Děkujeme soupeři, rozhodčím a především skvělým divákům. První úkol splněn, teď nás čeká další a na ten se jdeme připravit. BULLDOGS!!!
45:00 Komentář hostů Mrózek Jakub (Trenér): Děkuji za dvojutkání soupeři, vše co musíme zlepšit do budoucna víme a budeme na tom pracovat, aby příští sezóna byla lepší. Výsledek asi odpovída zápasu, škoda že jsme nedali více šancí, aby jsme měli lepší pocit. Děkuji klukům za jejich sezónu, rodičům, že je ženou před sebou a podporují v tom co dělají. SLOVAN!!
45:00 Ukončení 3. části
44:26 GÓL Bulldogs Brno! 10:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Maximilián Buraj, asistoval #96 Dominik Novák (10:2)
41:57 GÓL Bulldogs Brno! 9:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #66 Maximilián Buraj (9:2)
41:55 Timeout TJ Slovan Havířov
41:34 GÓL Bulldogs Brno! 8:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #31 Matyáš Růžička bez asistence (8:2)
39:02 Vyloučen hráč #16 Radek Ivanovič družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
37:12 GÓL Bulldogs Brno! 7:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Denis Koutný, asistoval #17 Jakub Tesárek (7:2)
35:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Tomáš Pek bez asistence (6:2)
31:56 Vyloučen hráč #47 Denis Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Richard Uher bez asistence (6:1)
26:26 Vyloučen hráč #41 Jan Baláč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
22:31 GÓL Bulldogs Brno! 6:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák, asistoval #43 Jakub Zachoval (6:0)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:18 GÓL Bulldogs Brno! 5:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #41 Jan Baláč (5:0)
09:06 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #96 Dominik Novák (4:0)
08:59 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #31 Matyáš Růžička, asistoval #51 Jakub Mattes (3:0)
05:25 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Samuel Altmann družstva TJ Slovan Havířov
05:25 Vyloučen hráč #50 Kryštof Hlinka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky
02:15 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Maximilián Buraj bez asistence (2:0)
01:46 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Jan Vrašťák bez asistence (1:0)