Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 6:11
branky: 4. Lukáš Dittrich, 4. Alexandr Kunkela, 7. Štěpán Vrzák, 15. Jiří Baxa, 25. Lukáš Dittrich, 42. Jiří Baxa - 3. Jaroslav Krechňák, 9. Jaroslav Krechňák, 15. Adam Němec, 15. Marek Owczarzy, 21. Martin Štencl, 28. Petr Holeček, 30. Jakub Ďurian, 32. Jaroslav Krechňák, 38. Marek Owczarzy, 39. Radim Šlechta, 43. Adam Němec; rozhodčí: Jan Vokál - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Daniel Koucký 27 - Denny Šimon 20; po třetinách: 4:4, 1:3, 1:4
45:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Gratulujeme soupeři k zaslouženému postupu. Co říci k našemu výkonu. Kluci se dokázali bezvadně nahecovat. Díky tomu se v produktivitě dokázali zlepšit o 100%. Škoda, že jsme stejný progres nezvládli i v obranné činnosti, mohla to být třeba i dílčí výhra :) Děkujeme dnes skvělým fanouškům, které určitě zamrzelo pár zbytečných gólů v 1. třetině, mohla to být pro ně ještě o kousek napínavější podívaná. Sezonu končíme se zdviženou hlavou a těšíme se na další sezónu v novém formátu.
45:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Děkujeme soupeři za dobrou sérii. Za dnešní vstup do utkání, kdy nastoupil opravdu hladový a odhodlaný tým, jim patří poklona. My jsme naopak neměli dobré transition do obrany, za což jsme byli trestáni. Od druhé třetiny jsme se zlepšili a troufnu si říct, že zápas kontrolovali. Chce to ještě trochu lepší rozhodování v útočném pásmu. Na trénincích poladíme a připravíme se na další kolo.
45:00 Střely ve 3. části: 7:16
45:00 Ukončení 3. části
44:59 Dnešní utkání patří Karlovým Varům, přejeme hodně štěstí do dalších kol.
44:04 Vyloučen hráč #21 Ondřej Kučera družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
44:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny a nejspíš i celého kola play off.
42:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #36 Petr Holeček (6:11)
42:10 Nic těžkého pro hráče Varů, nahrávka před bránu a gól do prázdné.
41:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Jiří Baxa bez asistence (6:10)
41:42 Baxa trestá chybu obránců Varů a snižuje skóre.
40:47 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
40:31 Litvínov i při nepříznivém stavu stále bojuje a nevzdává se.
38:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (5:10)
38:23 Dittrich našel Zlatu před bránou, ten ale zpracoval špatně míček a žádná velká šance z toho nebyla.
37:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (5:9)
37:27 Máme tu opět přerušení kvůli zranění, ale nevypadá to na nic vážného.
36:48 Pokorný se rozeběhl jako Usain Bolt, ale jeho střelu Koucký chytá.
33:48 Hra se nám lehce přiostřuje,
32:33 Litvínov kombinuje na své obranné polovině.
31:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #43 Rudolf Voják (5:8)
31:00 A Vary využívají přesilovou hru a odskakují o 3 góly.
30:01 Buly třetí třetiny vyhrávají Vary.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
30:00 Ukončení 2. části
29:33 Vyloučen hráč #51 Jakub Zlata družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
29:33 Máme tu první vyloučení. Trest si odsedí Jakub Zlata.
29:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #41 Marek Owczarzy (5:7)
29:10 Rychlá rozehrávka Varů končí gólem.
29:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
27:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #12 Adam Němec (5:6)
27:10 A Vary jdou opět do vedení.
25:02 Dnešní utkání sleduje 61 diváků, DĚKUJEME!
24:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #51 Jakub Zlata (5:5)
24:13 Dittrich se tentokrát ale nemýlí a brankáře překonal. Máme opět srovnáno.
24:08 Peška ve velké šanci, brankáře nepřekonal ani 3 dorážky.
23:06 Chyba litvínovských obránců nebyla potrestána.
22:06 Litvínov přestal úplně hrát, Vary mají víc šancí.
20:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl bez asistence (4:5)
20:41 A Martin Štencl posílá Vary do vedení.
18:25 Pokorný pouze do bloku Mentlíka.
18:02 Hra je nahorů dolů zatím.
16:39 Peška napadá a úspěšně, ale své spoluhráče nenašel.
15:34 Vary poslední gól nakopl a vlítly do druhé třetiny jako vítr.
15:01 Buly druhé třetiny vyhrávají opět Vary.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 11:13
15:00 Ukončení 1. části
14:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #43 Rudolf Voják (4:4)
14:59 A gól platí!
14:59 V závěru padl gól, ale zazněla siréna. Počkáme si na verdikt rozhodčích.
14:40 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Jiří Baxa, asistoval #13 Štěpán Vrzák (4:3)
14:40 Vrzák krásně našel svého spoluhráče před bránou a Baxa posílá svůj tým do vedení.
14:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
14:06 Máme tu srovnáno!
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
12:39 Marek Owczarzy ve velké šanci, ale svou kličkou Kouckého nepřekonal.
11:33 Litvínov je teď dost pod tlakem, ale Koucký zatím drží svůj tým.
08:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
08:22 Akce, která končí gólem do prázdné brány. Krechňák snižuje.
08:09 Máme tu přerušení, Pacourek na zemi a nevypadá to s ním dobře.
07:46 Akci 3 na 1 Koucký chytá.
06:55 Holeček vybojoval míček pro svůj tým, ale následná střela byla zblokována.
06:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #13 Štěpán Vrzák, asistoval #24 Jiří Baxa (3:1)
06:07 Vrzák získal míček, proběhl si sám celé hřiště a skóruje!
05:19 Pískán vysoký došvih a Litvínov má rozehrávku.
03:58 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #26 Alexandr Kunkela, asistoval #24 Jiří Baxa (2:1)
03:58 Stalo se tu něco, co asi nikdo nečekal. Litvínov přidává další gól a jde do vedení.
03:00 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #10 Václav Peška (1:1)
03:00 A rychlá odpověď Litvínova! Dittrich srovnává!
02:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #41 Marek Owczarzy (0:1)
02:56 A máme tu první gól zápasu! Prosazuje se Jaroslav Krechňák po krásné nahrávce hráče číslo 41 Marek Owczarzy.
02:39 Kunkela blokuje střelu hostů.
00:39 První šance na domácí straně, a to Jakub Zlata. Šimona nepřekonal ani Dittrich s dorážkou.
00:19 Litvínov získává rychle míček a vymýšlí útočnou akci.
00:01 Úvodní buly tohoto zápasu vyhrávají Vary.
00:00 Krásné pozdní odpoledne, vítáme Vás z litvínovské haly na zápase play off mezi SK Bivoj Litvínov a FB Hurrican Karlovy Vary. První utkání skončilo lépe pro Vary, uvidíme, co dnes předvede domácí celek.