4:5
    (Mencler)

Události

FD Teplice - BUTCHIS 4:5
branky: 17. Stepan Pronin, 30. Stepan Pronin, 32. David Frolík, 39. Matěj Novák - 5. Alfréd Benko, 9. Alfréd Benko, 17. Marek Stodola, 40. Štěpán Dušek, 45. Alfréd Benko; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Matyáš Dřevěný 22 - Matěj Žufníček 11; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:2
45:00 Komentář hostů Gaitzsch David (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. Zítra pokračujeme.
45:00 Komentář domácích Podlucký Jakub (Trenér): Každý gól, který jsme dnes obdrželi, zamrzí. Zvlášť ten vteřinu před koncem. Nic hrozeného se ale neděje, zítra pokračujeme za stavu 5:4, v play off záleží jen na tom, kdo postoupí dál. Za první tři šestiny zápasu patří klukům velká pochvala.
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
45:00 Ukončení 3. části
P
44:59 GÓL BUTCHIS! 4:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #11 Lukáš Mencler (4:5)
44:59 Teplice s velkou smůlou dostávají gól 1 sekundu před koncem.
44:38 Vyloučen hráč #98 David Frolík družstva FD Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
41:12 Teplice drží balónek a snaží se vytvořit akci.
40:18 Timeout FD Teplice
39:28 GÓL BUTCHIS! 4:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Štěpán Dušek, asistoval #20 Patrik Vodrážka (4:4)
39:28 Hosté vybojovali balonék a je opět vyrovnáno.
38:07 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #97 Matěj Novák, asistoval #26 Daniel Branda (4:3)
38:07 Novák proběhl celé hřiště a posíla svůj tým do vedení.
33:09 Dřevěný teď naprosto podržel svůj tým.
P
31:42 GÓL FD Teplice! 3:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 David Frolík, asistoval #71 Stepan Pronin (3:3)
31:42 Krásná kombinace domácích a máme vyrovnáno.
30:47 Kubík opět netrefuje bránu.
30:01 Poslední buly utkání vyhrál tým domácích.
30:00 Vyloučen hráč #48 Tomáš Vybíral družstva BUTCHIS na 2 minuty za zdržování hry
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 5:9
30:00 Ukončení 2. části
29:53 GÓL FD Teplice! 2:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Stepan Pronin, asistoval #69 Matěj Kubík (2:3)
29:40 Krásný zákrok Dřevěného.
27:38 Teplice teď měly sérii rychlých protiútoků, bohužel pro ně gól nevstřelily.
26:45 Kubík sám před bránou se bohužel netrefuje.
25:24 Hosté nevyužili standartku a ztratili balónek.
22:42 Teplice jsou sice méně na balónku, ale neztrácí hlavu a stále drží obranou formaci.
20:08 Jakub Niče ukázkově ubránil 2 na 1.
17:27 Teplice dali první gól a začínají hrát aktivněji.
16:54 GÓL FD Teplice! 1:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Stepan Pronin, asistoval #9 Jaroslav Vojíř (1:3)
16:09 GÓL BUTCHIS! 0:3
Vlastní branku družstva FD Teplice vstřelil #88 Marek Stodola (0:3)
16:09 Teplice sice ubránili break, ale následně po té si hráč domácích omylem dokopl míček do vlastní branky.
15:48 Střelu z breaku Dřevěný vyráží nohou.
15:01 Druhou buly vyhrál tým hostů.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 4:8
15:00 Ukončení 1. části
14:43 Jakub Niče promáchl florbalku ve snaze vystřelit, zvedl jí ovšem moc vysoko a je z toho standartka pro hosty.
14:22 Teplice se snaží presovat, zatím bez úspěchu.
11:40 Střela hostů z půlky šla úplně mimo.
09:55 Dorážka Teplic prolétla lehce nad brankou, chyběly milimetry.
08:26 GÓL BUTCHIS! 0:2
08:26 Krásný teč hostů končí gólem.
07:10 Kapitán Teplic Matěj Kubík trefuje pouze tyč.
05:50 Marek Stodola poslal krásnou střelu po zemi, bohužel neskončila gólem.
04:58 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko bez asistence (0:1)
04:58 Chyba domácího obránce a hosté jdou do vedení.